Dovoluji si Vám oznámit konec rozvoje SOFTWARE 5P pro advokátní praxi, a to s ohledem na zhoršující se stabilitu použitého prostředí Access společnosti Microsoft. S přibývajícím počtem verzí Windows a MS Office se program projevuje na některých počítačích nestabilně, aniž bych to mohl jako vývojář ovlivnit. V takovém prostředí také nelze dále vyvíjet nové potřebné funkcionality, jako jsou propojení na datové schránky, úschovy advokátů u bank a podobně.

Jako alternativu k SOFTWARE 5P doporučuji systém Praetor ( http://praetor-systems.cz/ ), který plně nahradí stávající systém a uspokojí potřeby Vaší kanceláře. Po prozkoumání jiných možností jsem se rozhodl doporučit přechod na tento systém, neboť jsem se osobně přesvědčil nejen o jeho kvalitě a široké škále funkcionalit, ale také o vysokém standardu poskytovaných služeb a uživatelské podpory.

 

SOFTWARE 5P pro správu domů

SOFTWARE 5P pro správu domů je databázový program určený k evidenci nájemních domů a společenství vlastníků. Součástí programu pro správu domů je evidence nájemníků a vlastníků, pasporty domů a bytů, automatické generování měsíčních předpisů a roční vyúčtování služeb, včetně sledování salda fondu oprav za dům a jednotlivé byty. Nově lze také nastavit předkontace pro automatické generování zápisů do podvojného účetnictví společenství vlastníků.

SOFTWARE 5P pro firemní kancelář

Daňová evidence / jednoduché účetnictví je doplňkem k programům SOFTWARE 5P pro advokátní praxi a SOFTWARE 5P pro správu domů. Jedná se o FREEWARE, je tedy zdarma ke stažení a neomezenému používání.  

Největší revoluce v dějinách SOFTWARE 5P

Je dokončena aktualizace programů SOFTWARE 5P pro advokátní praxi a SOFTWARE 5P pro správu domů na verzi MS Office 2010. Tato aktualizace přináší revoluční změny v ovládání programů, aktualizacích, i instalaci. Nyní existuje pouze jeden univerzální klient každého programu, který se dokáže připojit k uživatelem vybrané databázi, a to jak Access 2010, tak databázi MS SQL Server (MS SQL Express). Již nebude nutné převádět data při aktualizacích, ale klient provede automaticky upgrade databáze, takže postačí stáhnout klienta, vybrat databázi a spustit program. Tato změna usnadní práci uživatelům v advokátní kanceláři či správcům domů tak, aby se mohli věnovat pouze své práci. Starost o software a aktualizace programů je nyní hračkou i pro méně zkušené uživatele. Pro větší instalace a profesionály je nyní umožněn provoz také na databázi MS SQL.

Zásadní změny:

  • jeden klient, připojení k vybrané databázi
  • možno připojit klienta také k databázi MS SQL Server (MS SQL Express)
  • seznamy s filtrem na libovolné pole v seznamu
  • seznamy s řazením dle libovolného pole v seznamu
  • možnost kopírování vybraných řádků seznamu do MS Excel
  • automatické kopírování a zakládání příloh na server do uživateli skrytého umístění
  • přístupová práva na úroveň záznamů (například koncipient pouze na své spisy)
  • standardní dialogová okna Windows, bez instalování ActiveX komponent
  • jednouživatelská instalace bude také rozdělena na klienta a databázi, již nebude žádný klient s vnitřní databází
  • atd. . .

DEMO verze / START verze

Každý program SOFTWARE 5P v sekci download funguje zároveň jako aktualizace, a také jako DEMO/START verze. Každý program můžete před jeho zakoupením vyzkoušet na omezenou dobu, a to bez omezení funkčností.

SOFTWARE 5P pro advokátní praxi 2010 můžete vyzkoušet ve své advokátní kanceláři zdarma až na domu 3 měsíců. Po zakoupení plné verze programu můžete ve své práci v programu pokračovat. Jediné omezení START verze jsou maximálně 2 současní uživatelé a 3 měsíční zkušební doba.

SOFTWARE 5P pro správu bytového fondu 2010 můžete zdarma vyzkoušet po dobu 1 měsíce. Po zakoupení plné verze programu můžete ve své práci v programu pokračovat. Jediné omezení START verze jsou maximálně 1 dům a měsíční zkušební doba.

SOFTWARE 5P pro firemní kancelář 2010 je freeware, tedy zdarma. Zde není nutné zadávat žádná hesla, a program je možné zdarma používat v neomezené funkčnosti.  Program je určený zejména jako doprovodný program pro uživatele jiných programů SOFTWARE 5P, nic však nebrání volnému používání i ostatním, kdo mají zájem přehledně a efektivně vést daňovou evidenci či jednoduché účetnictví.  

Novinky

18.01.2011 17:03
Pro objednání programu použijte prosím webshop, který Vás provede registrací i nákupem programu.
13.01.2011 17:43
Umístěna verze 2010 b.003 (oprava pole způsob úhrady na tiskových sestavách)
13.01.2011 00:20
Umístěn klient bez integrace na MS Outlook 2010, určený pro uživatele bez plné verze MS Office 2010. V...
30.12.2010 13:56
Pro pořízení SOFTWARE 5P pro advokátní praxi je nyní možné místo jednorázového zakoupení licence vstoupit do...
28.12.2010 13:38
 Umístěna nová verze SOFTWARE 5P pro správu domůi 2010 do sekce download.
22.12.2010 20:35
Umístěna nová verze SOFTWARE 5P pro advokátní praxi 2010 do sekce download.
30.11.2010 17:32
Email info@software5p.cz je opět funkční. Problém byl způsoben stěhováním domény, prostoru a stránek k novému...
18.11.2010 18:42
Jsou vytvořeny nové stránky, změněn provozovatel domény a prostoru.
<< 1 | 2 | 3

Kontakt

Ing. Oldřich Florian Kolébka 1889
Kuřim
66434
608700966 info@software5p.cz